Sīkdatnes nodrošina vietnes pienācīgu darbību Vairāk

BMV Elektroinstrumenti

 
Darba laiks:
Pr - Pk 10:30 – 18:00
Se - Sv Slēgts
20 499 499
Adrese:
Gaujas 22
Rīga, LV-1026
bmv@bmv.lv

Preces grozā : 0
EUR 0.00


RU

LAI IEPIRKTOS:

1. Izvēlieties preci no atbilstošās preču grupas.
2. Noklikšķiniet uz groza. Grozā tiek ielikta viena izvēlētā prece. Ja vēlaties vairāk, klikšķiniet vēlreiz. Ja nepieciešanas lielāks skaits, noklikšķiniet uz preces nosaukuma.
Atvērsies papildinformācija un šeit pie groza Jūs variet ierakstīt nepieciešamo skaitu, noklikšķiniet vai nospiediet "enter" lai ieliktu grozā.
3. Groza summu un skaitu Jūs redziet ekrāna augšā, blakus valodas izvēlei. Ja vēlaties apskatīties groza saturu, noklikšķiniet uz šī rādītāja.
4. Grozā Jūs variet mainīt skaitu to palielinot vai samazinot ar "+" un "-" vai arī izņemt preci no groza pavisam.
5. Kad esiet noformējis pirkuma grozu, aizpildiet pircēja kontaktinformāciju. Ja esiet jau iepriekš iepircies un reģistrējies, ievadiet lietotājvārdu un paroli un visi dati tiks aizpildīti automātiski.
6. Aizpildiet piegādes informāciju un nospiediet "Pirkt". Ja nevēlaties reģistrēties, noņemiet ķeksīti zem "Pirkt" pogas.
7. Jūsu pasūtījums tiks apstrādāts stundas laikā.


LAI MEKLĒTU PRECI:

1. Izmantojiet meklētāju ierakstot atslēgas vārdu. Lietojiet garumzīmes un mīkstinājuma zīmes. Atslēgvārds tiek meklēts gan produkta nosaukumā, gan papildinformācijā. 2. Jūs variet meklēt preci arī pēc ražotāja artikula vai svītrukoda (diemžēl visām precēm nav pieejama šī informācija).


LAI ATLASĪTU, KĀRTOTU PRECI:

1. Atverot preču grupu, preces ir sakārtotas pēc cenas augošā secībā. Jūs variet tās sakārtot dilstošā secībā noklikšķinot uz virsraksta "cena".
2. Jūs variet sakārtot preces arī pēc nosaukuma vai ražotāja attiecīgi noklikšķinot uz virsraksta "nosaukums" vai "ražotājs"
3. Jūs variet atlasīt preces pēc konkrētā ražotāja izvēloties to kreisajā izvēles lauciņā virs virsrakstiem. Tāpat Jūs variet izvēlētie arī konkrēto ražotāju vienkārši noklikšķinot uz prečuzīmes.
4. Tāpat Jūs variet atlasīt preces pēc 2 dažādiem parametriem, kas uzrādīti 2 lodziņos virs nosaukuma.
5. Preču atlasīšana notiek secīgi, respektīvi izvēloties pēc pirnā parametra, tiek atlasītas preces, kas atbilst šim parametram un pēc tam izvēloties pēc otrā parametra tiks atlasītas tikai tās preces, kas atbilst pirmajam un otrajam parametram.
6. Ja pēc atlasīšanas vēlaties atkal redzēt visu preču sarakstu, klikšķiniet vēlreiz uz atbilstošās preču grupas.Darba laiks:
Pr - Pk 10:30 – 18:00
Se - Sv Slēgts
20 499 499
Adrese:
Gaujas 22
Rīga, LV-1026
bmv@bmv.lv

© BMV 2006-2024    BMV SIA, Gaujas iela 20, Rīga, LV-1026Realizācija TunTSalidzini.lv logotips Atrodi telefonus, datorus, fotokameras un citas preces interneta veikalos